Napísali o fúzii

Fúzia, aká nemá na našom telekomunikačnom trhu obdobu

Na poli telekomunikácii sa dejú v týchto dňoch veľké veci. Prebieha totiž fúzia dvoch spoločností, veľkých hráčov, ktoré spolu vytvoria v januári 2019 jedného silného operátora.
 

Cena pre krízovú komunikáciu SWAN a BENESTRA

Cenou v kategórii Krízová komunikácia ocenila odborná porota HERMES – Komunikátor roka 2018 komunikáciu spoločností SWAN a BENESTRA počas masívnych DDoS útokov v lete tohto roku.
Zdroj: omediach.com
 

Významní hráči IT sektora budú sídliť pri Dunaji

LANDEREROVA 12, najnovšia administratívna budova z dielne J&T REAL ESTATE v týchto dňoch ožíva. Do budovy v zóne EUROVEA CITY na nábreží Dunaja smerujú okrem LENOVO Slovakia aj zamestnanci SWAN a BENESTRA, ktorí obsadia približne 3 500 m2.
Zdroj: Trend
 

SWAN a BENESTRA sa spoja. Nový operátor prinesie aj riešenia na mieru

Dynamika telekomunikačného trhu sa v poslednom období príliš dramaticky nehýbe. Ak chcú operátori rásť, musia si navzájom preberať zákazníkov. Spoločnosti SWAN a BENESTRA sa namiesto toho rozhodli spojiť sily.
 

Nový operátor si ponechá meno jednej zo spoločností, ktoré spája. Bude to SWAN

Nový telekomunikačný operátor, ktorý vznikne spojením BENESTRY a SWANu, bude vystupovať pod menom SWAN. Pôvodnú modrú farbu v logu spoločnosť nahradí fialovou. Pri rozhodovaní o novom brande zavážila najmä vysoká znalosť a hodnota značky SWAN.
Zdroj: TouchIT
 

Fúzia za stovky miliónov. Na Slovensku vzniká nový hráč

Na našom telekomunikačnom trhu pribudol nový hráč. Ten vznikol spojením dvoch poskytovateľov fixných služieb Benestra a Swan. Po schválení Protimonopolným úradom SR teraz dochádza k tomu, čo HN avizovali už pred rokom, a to k vlastníckemu prepojeniu.