Veľké spoločnosti

Robustné a spoľahlivé riešenia pre komplexnú firemnú komunikáciu

Dokonale fungujúce telekomunikačné služby pokryjú všetky požiadavky vašej spoločnosti na hlasovú komunikáciu, výmenu informácií, spoluprácu, internet a dáta. Poskytujeme všestranné, flexibilné a bezpečné riešenia. Vaše požiadavky spoločne vyriešime vďaka individuálnemu prístupu našich skúsených odborníkov.

Výhody

  • Pružné riešenie prispôsobené na mieru vašej spoločnosti
  • Zjednodušenie komunikácie a IT manažmentu
  • Ponúkame rozsiahle portfólio ICT služieb
  • Poskytujeme spoľahlivé riešenia v celom regióne strednej a východnej Európy
  • Transparentné a dôveryhodné obchodné vzťahy
Keďže sa svet biznisu mení každý deň i podniky potrebujú individuálny a inovatívny prístup. Ten náš sa opiera o prvotriedne technológie, ktoré oceňujú spoločnosti rôznych veľkostí z mnohých priemyselných odvetví.
 
Spoločnosť BENESTRA pomáha biznisu. Prispievame k vyššej produktivite, užšej integrácii a ziskovosti. Rozsah našich služieb je v regióne strednej a východnej Európy neprekonateľný.

Prispôsobivé produkty

 
Široké portfólio spoločnosti BENESTRA zahŕňa hlasovú komunikáciu, prenos dát, prístup do internetu, dátové centrá, cloudové riešenia a ďalšie doplnkové služby. Spoločnostiam uľahčujeme prevádzku IT technológií. Vieme, že veľký biznis si vyžaduje flexibilitu a vynikajúcu kvalitu.
 
Ponúkame pokročilé dátové a hlasové prenosy v zabezpečených privátnych sieťach. Prinášame plne manažované telekomunikačné a IT riešenia. Využiť môžete aj moderné služby dátových centier.


Ak chcete vedieť, čo všetko môže vaša spoločnosť získať, pozrite si naše služby .
 

Riešenia, ktoré splnia vaše požiadavky

 
 BENESTRA ponúka individuálny prístup, ktorý splní aj vaše najnáročnejšie požiadavky. Služby sa prispôsobia súčasným aktivitám vašej spoločnosti, ale aj plánom do budúcnosti.
 
Využite naše bohaté skúsenosti. Prezrite si riešenia podľa odvetiva. Radi vám predstavíme možnosti a odovzdáme naše poznatky, ktoré vám prinesú výsledky.