K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Moja 4ka si vás získa

S mobilnou aplikáciou Moja 4ka máte aktuálnu spotrebu a prehľad o zostatkoch minút, SMS a dát ako na dlani. Moja 4ka vám dá dokonalý prehľad o vašom telefónnom čísle priamo v smartfóne. Vybrané služby si môžete jednoducho aktivovať, deaktivovať alebo zmeniť podľa vašej potreby.

Vďaka možnosti uložiť platobnú kartu priamo v aplikácii môžete mesačné poplatky za služby alebo dobitie kreditu ponechať automaticky na vašu platobnú kartu. Vaše služby sa tak pohodlne a bezpečne uhradia z platobnej karty v potrebnej chvíli.

Google Play Store Apple App Store Huawei App Gallery

Icon

SPOTREBA
Prehľad o aktuálnej spotrebe a vašom kredite, spolu s podrobným a mesačným prehľadom

Icon

PLATBY KARTOU
Moderné 4ka SMART platby kartou priamo v aplikácii

Icon

DOBITIE KREDITU
Rýchle dobitie kreditu číslam celej rodiny platobnou kartou, prevodom alebo kupónom

Icon

MOJE SLUŽBY
Aktivácia a deaktivácia paušálov alebo dátových balíkov

4ka Android Code 2022

 

Kvalitu našej aplikácie ocenila aj verejnosť v 12. ročníku ankety o najlepšie slovenské aplikácie
pre operačný systém Android - 4ka Android Code 2022.
Naša mobilná aplikácia Moja 4ka sa umiestnila
na 3. mieste v kategórii Slovenské aplikácie (všeobecne).

Ďakujeme za vašu podporu!

Vaša televízia - nech ste kdekoľvek!

Telka od 4ky prináša viac slobody každému.
Odteraz môžete svoje obľúbené programy sledovať pohodlne doma na gauči, v autobuse počas cesty do práce, ale aj v lese pod stanom.
S aplikáciou 4KA TV si tak vychutnáte televízne vysielanie vo vysokej kvalite všade, kde máte internet.

 

CHCEM 4KA TV

Najčastejšie otázky

Aplikácia Moja 4ka vám ponúka prístup na zákaznícky portál Moja zóna formou aplikácie vo vašom smartfóne. Do aplikácie sa prihlásite rovnakými prihlasovacími údajmi ako do Mojej zóny. Umožňuje vám zapamätanie prihlásenia, takže sa nemusíte vždy prihlasovať pomocou vašich prihlasovacích údajov do Mojej zóny alebo SMS kódom.

Prehľad
V Mojej 4ke nájdete stav vášho kreditu, aktuálny zostatok jednotiek (napríklad minúty alebo SMS, dáta v celej SR a dáta v 4ke), vašu aktívnu službu a nastavenie vašich platieb.

Dobiť kredit 
V Mojej 4ke si môžete dobiť kredit online či kupónom, alebo si môžete nastaviť automatické dobitie kreditu z platobnej karty.

Moje služby
Tu máte prehľad o vašich aktívnych službách. Základná služba, nové paušály a dátový balík GIGA s obnovou majú svoje vlastné sekcie. V tejto časti môžete nastavené služby aj meniť.

Prehľad spotreby
Na tejto stránke nájdete podrobne popísaný stav vášho kreditu, minút/SMS a dát a to stav spotrebovaných jednotiek, zostávajúcich jednotiek a dátum platnosti. V sekcii Podrobná spotreba si môžete pozrieť aj to, koľko minút, dát, SMS a prémiových SMS ste spotrebovali v ktorý deň v mesiaci.

Platby kartou
Služby 4ky môžete platiť kartou, ktorú vložíte v tejto sekcii. Pre bezstarostné a bezpečné automatické platby odporúčame nastaviť automatickú úhradu služieb a dobitie kreditu pri poklese. Okrem toho si môžete nastaviť pravidelné dobitie kreditu (mesačne alebo týždenne).

Správa čísel
S aplikáciou Moja 4ka môžete spravovať čísla celej rodine. Kontrola ich spotreby a platba za služby viacerých telefónnych čísel je s nami možná pod jedným účtom.

Moja 4ka je určená pre telefóny s operačným systémom Android (5.0 a vyššie) a pre telefóny iPhone (iOS 8 a vyššie) a pre telefóny Huawei.

Aplikáciu Moja 4ka si zadarmo stiahnete v obchode Google Play a App Store. Pre správe fungovanie aplikácie ju nezabudnite priebežne aktualizovať a používať jej najnovšiu verziu. Aplikácia je dostupná pre zákazníkov, ktorí majú v aplikačných obchodoch nastavený región Slovensko.

Moja 4ka pre Android
Moja 4ka pre iPhone
Moja 4ka pre Huawei

Pre plnohodnotné využitie aplikácie Moja 4ka sa prihláste použitím emailovej adresy a hesla, pod ktorými sa prihlasujete na zákaznícky portál Moja zóna. Jednorazové prihlásenie prostredníctvom SMS kódu vám sprístupní iba základné funkcie mobilnej aplikácie.

Údaje o vašej platobnej karte sú bezpečne uložené v banke. Žiaden z identifikačných alebo bezpečnostných údajov Vašej karty sa neukladá v aplikácii Moja 4ka.