BENESTRA: O internete, SIXe a dátových rekordoch na TA3 (časť 1)

22.06.2016

V tomto diele sa dozviete zaujímavé informácie o histórii internetu na Slovensku a akú úlohu zastáva inštitúcia Slovak Internet Exchange (SIX). BENESTRA si pozvala hosťa Mariána Ďurkoviča zo Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave aby priamo na akademickej pôde zrozumiteľnou formou vysvetlil technické pozadie internetu, bez ktorého si dnes nevieme predstaviť náš každodenný život. Reportáž bola odvysielaná v relácii Svet Technológii v televízii TA3 dňa 19.6.2016.
BENESTRA, ako najväčší slovenský poskytovateľ dátového obsahu z rôznych športových podujatí, si nesmierne váži nadštandardnú spoluprácu so SIXom, vďaka ktorej má slovenský divák zážitok v čo najväčšej možnej kvalite. Tak ako minulý rok tak aj tento rok došlo počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji k prekonaniu rekordu v maximálnej dátovej prevádzke v SIXe ale o tom bližšie až v ďalšom diely...
 
Hľadáte profesionálneho partnera pre distribúciu živého vysielania alebo záznamu? Ste tvorca alebo distribútor obsahu, ktorý vyžaduje stabilný signál a špecializované nástroje? Vyplňte jednoduchý formulár a obratom Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
 
Zistiť viac o službe Media Line
 
Späť